Як смачно приготувати домашні пісочний кекси: пять простих покрокових рецептів

Як смачно приготувати домашні пісочний кекси: пять простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти домашніх пісочних кексів з крохмалем і борошном, родзинками і сиром

Варіант 1: Класичний пісочний кекс на крохмалі

Пісочні кекси не виходять повітряними і високими, вони маслянисті, розсипчасті, чудово нарізаються, не тягнуться за ножем. Головне правило – ніколи не наливати тісто сиру воду. Велика кількість жирів і мінімум рідин – основа хороше пісочної випічки. Тут дана звичайна рецептура тіста на борошні з картопляним крохмалем. Кекс без наповнювачів. Випікатися він буде в одній формі, діаметром близько 18-20 див. Без міксера в цьому рецепті не обійтися.

Інгредієнти

  • 0,25 кг масла;
  • 0,125 кг картопляного крохмалю;
  • 0,25 кг цукрового піску;
  • 4 яйця;
  • 0,125 кг борошна пшеничного;
  • 3 ложки молока;
  • 1 ч. л. пекарського розпушувача.

Покроковий рецепт класичного пісочного кексу

Крок 1:

Масло в пісочному тісті найчастіше збивається, тому його потрібно розм’якшити. Зазвичай продукт витримується трохи при кімнатній температурі. Якщо в приміщенні прохолодно, то можна покласти у батареї або біля духовки, плити, для прискорення процесу нарізаємо шматочками. Перекладаємо розм’якшений продукт в миску. Збиваємо хвилинку, додаємо цукор. Висипаємо весь пісок. Збиваємо п’ять хвилин.

Крок 2:

Перевіряємо масло. Цукор в ньому повинен розчинитися. Після цього додаємо яйця, але по одній штучці. Кожен раз збиваємо. Наостанок заливаємо три ложки молока.

Крок 3:

Крохмаль відміряти, з’єднати його з розпушувачем, а потім і з борошном. Щоб не було грудочок, спочатку добре розмішуємо між собою, ще краще все це просіяти. Висипаємо в тісто і перемішуємо.

Крок 4:

Пісочне тісто містить багато жиру, але форму для кексів все одно потрібно змастити. Це не тільки запобігає прилипання, але і сприятиме утворенню симпатичною скоринки. Виливаємо у форму пісочне тісто, кекс розрівнюємо.

Крок 5:

Температура посадки 160 градусів. Випікаємо в одній формі приблизно 45 хвилин. Якщо пісочне тісто буде викладатися в маленькі формочки, то час скоротиться, а температуру рекомендується підняти на 10-15 градусів.

Якщо раптом вдома не виявилося трьох ложок молока, то можна додати таку ж кількість вершків, трошки згущенки або не дуже густої сметани, тільки не наливаємо воду, вона в тесті ні до чого.