Швидкі і прості способи приготування оладок з яблуками: девять простих рецептів з докладним покроковим описом

Швидкі і прості способи приготування оладок з яблуками: девять простих рецептів з докладним покроковим описом

Покрокові рецепти оладок з яблуками з тіста на пшеничному борошні, з манкою, вівсяними пластівцями

Варіант 1: Оладки з яблуками класичний рецепт

У традиційному варіанті оладки готуються на кефірі. Це може бути продукт абсолютно будь-якої жирності, тобто можна вибирати на свій розсуд. Яблука краще брати щільні, не дуже кислих сортів.

Інгредієнти

  • пара яєць;
  • 0,2 л кефіру;
  • 1 яблуко;
  • 5 г соди (звичайна харчова);
  • 25 г цукру;
  • 50 мл рафінованої олії;
  • 130 г борошна.

Покроковий рецепт класичних оладок з яблуками

Крок 1:

Замішувати напіврідке класичне тісто зручно звичайним віночком або міксером, але працювати на невеликих обертах. При розмішуванні ложкою продукти погано поєднуються. Розбиваємо яйця, збовтуємо. Закладаємо сіль, рецептурний цукор, збиваємо хвилинку.

Крок 2:

Додаємо кефір відразу разом з содою, продовжуючи перемішувати. У тісто наливаємо ложку масла, інший продукт буде використовуватися для обсмажування. Перемішуємо і засипаємо борошно. Розмішуємо однорідне тісто, відставляємо на десять хвилин. Повинна пройти реакція соди.

Крок 3:

Як раз можна зайнятися яблуком. Якщо воно невеликого розміру, то беремо два або півтора штуки. Очищаємо, ріжемо дрібними кубками. Додаємо в тісто, розмішуємо.

Крок 4:

Відразу ж, як тільки додали яблуко, потрібно приступати до смаження. Залишки рафінованої олії вилити в сковороду, включити плиту.

Крок 5:

Столовою ложкою перемішуємо і відразу ж набираємо тісто з яблуком, викладаємо на розігріту поверхню, смажимо. З вигляду це будуть звичайні оладки, підрум’янюємо до золотистого кольору, перевертаємо, потім знімаємо.

Саме по собі тісто для оладок не дуже калорійне, все псує смаження у маслі. Якщо хочеться зробити дієтичне блюдо без жирів, то можна готувати на сковорідці зі спеціальним покриттям, до якого нічого не прилипає.