Пюре з яблук «неженка» на зиму пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати пюре з яблук «Неженка» на зиму пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування пюре з яблук «Неженка» на зиму: варіанти ніжного фруктового десерту з яблук на зиму зі згущеним молоком, вершками, молоком

Варіант 1: Пюре з яблук «Неженка» на зиму класичний рецепт з вершками

Домашнє яблучне пюре з вершками виходить дуже ніжним і за смаком не відрізняється від фабричного. Воно добре для дитячого харчування і першого прикорму, від ароматного десерту не відмовляться і дорослі. Яблука, на вибір, будь-якого гатунку, але більше підходять ароматні плоди пізніх осінніх сортів.

Ніжність десерту додають вершки. Рецептурою рекомендовано використовувати 10% продукт, але можна взяти і з великим відсотком жирності. Низькокалорійні бажано не використовувати, вони змінюють смак пюре.

Інгредієнти:

  • яблука – 1500 грамів;
  • три ложки білого цукру;
  • половина склянки чистої води і стільки ж вершків жирністю не нижче 10%.

Покроковий рецепт консервованого пюре з яблук «Неженка» на зиму з вершками

Крок 1:

Теплою водою моєму яблука. Зрізавши шкірку, зачищаємо плоди від темних плям, якщо такі є. Розрізаємо яблука, виймаємо серцевину і розпускаємо м’якоть на дрібні шматочки, приблизно однакової величини.

Крок 2:

Висипаємо до яблук цукор, підливаємо воду, перемішавши, поміщаємо миску на плиту. Встановивши нагрів трохи нижче середнього, проварюємо яблука, не забуваючи періодично перемішувати, щоб не пригоріли. При необхідності можна долити ще води.

Крок 3:

Коли яблучні дольки стануть розпадатися, вимикаємо нагрівання і відставляємо миску вбік. Остуджуємо і перетираємо крізь металеве сито.

Крок 4:

Пюре збираємо в каструлю з товстим дном, поміщаємо її на плиту. Довівши до закипання, вводимо вершки і, безперервно розмішуючи, даємо хвилини три прокипіти.

Крок 5:

Яблучне пюре розкладаємо гарячим, в стерильну склотару, укупориваем кипячеными кришками. Перевернувши догори дном, закутуємо і залишаємо так до охолодження.