Свинина під сиром в духовці 5 простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати свинину під сиром в духовці пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування свинини під сиром в духовці: варіанти смачної страви з помідорами, картоплею, ананасами, грибами

Варіант 1: Свинина під сиром в духовці – класичний рецепт з помідорами

Сир вибирайте солонуватий або самі трохи присолите його шар. Гарні сорти Пошехонський і Костромської. Майонез в ідеалі не повинен містити ніяких ароматизаторів і бути висококалорійним – не менше 67-відсоткової жирності. До майонезу непогано додати трохи гірчиці, обов’язково гострою і свіжою.

Інгредієнти:

  • пара великих томатів;
  • сир – 200 грамів;
  • кілограм свинячої вирізки;
  • великий зубець часнику;
  • сіль, масло, пісне і перець (чорний);
  • три ложки майонезу.

Покроковий рецепт свинини під сиром в духовці

Крок 1:

Підготовку продуктів почнемо зі свинини. Вимийте м’ясо і розпустіть пластами розміром в долоню, трохи більше або менше цілком допустимо. М’якоть застеляємо шаром плівки і відбиваємо прямо через нього, так само чинимо з зворотною стороною шматочків.

Крок 2:

Помідори нарізаємо кружальцями, неодмінно видаливши світлі ущільнення з м’якоті. Натираємо сир, часник чистимо і дрібненько кришимо в майонез, туди ж додаємо сіль з перцем.

Крок 3:

Жаровню, при наявності, візьміть товстостінну згодиться і сковорода без ручок. Рясно натріть її маслом, трохи внахлест розкладіть скибочки відбитій свинини. Розкладаємо помідори, вже не внахлест, але як можна щільніше, далі рясно вкриваємо сирної стружкою.

Крок 4:

Рекомендований нагрів духовки – близько двохсот градусів, при такій температурі, поставлена вже розігрітий шафа, свинина буде готова буквально через сорок хвилин.