Відбивні з курячих сердечок в домашніх умовах

Як швидко і смачно приготувати відбивні з курячих сердечок в домашніх умовах

Готуємо незвичайні відбивні з курячих субпродуктів

Сьогодні хочемо запропонувати вам приготувати незвичайне і дуже смачне блюдо – відбивні. Але що ж у нього незвичайного запитаєте ви? А те що готувати ми їх будемо з курячих сердечок. Подавати їх можна у вигляді закуски в холодному або теплому вигляді. Для приготування такого незвичайного страви вам, як мінімум потрібно безмежно любити потрошки. Тих, хто не любить субпродукти, страва швидше за все доведеться не до смаку.

Вибираючи курячі сердечка для будь-якої страви зверніть увагу на їх підготовленість – бувають сердечка вже почищені і без «трубочок», а буває, що постачальник не звертає на це увагу. Такі сердечка доведеться довго готувати. Якщо вас це не лякає, значить приступаємо до готування.

Інгредієнти:

  • Курячі сердечка – 500 г
  • Соєвий соус – 50 мл
  • Яйце – 1-2 шт.
  • Борошно – 6 ст. л.
  • Спеції за смаком
  • Рослинна олія

Рецепт:

Сердечка моєму, обрізаємо зайве. Просушуємо їх. Кожне сердечку розрізаємо з одного боку до центру, щоб сердечко можна було «розкрити». Кожне сердечко відбиваємо молотком для м’яса.

Щоб ваша кухня залишилася чистою, накрийте сердечка харчовою плівкою і відбивайте через неї. Сильно не старайтеся щоб волокна залишилися цілими. Знаючи, що сердечка треба відбивати, при покупці в наступний раз обирайте тільки великі потрошки.

Всі сердечка відбиваємо і складаємо в миску. Заливаємо соєвим соусом і залишаємо на максимально можливий час промаринуватися.

В окремій мисці збийте з яйцем 1 ст. л. води. Підсолювати не потрібно.

Кожне сердечко потім в яйце, а потім обвалюємо в борошні.

Смажимо сердечка на середньому вогні до рум’яної скоринки. Якщо ваш кляр залишається на сковороді, спробуйте спершу сердечка обваляти в борошні, потім в яйці, а потім знову в борошні. Перший шар борошна дозволить добре триматися кляру.

Після смаження викладіть курячі сердечка на паперовий рушник, щоб воно ввібрало надлишки олії.

Незвичайні готові відбивні. Приємного апетиту.