Лазанью з соусом бешамель пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати лазанью з соусом бешамель пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування лазаньї з соусом бешамель: класичний, за п’ять хвилин, з фаршем, з двома видами соусу, з білим вином

Варіант 1: Класичний рецепт соусу бешамель для лазаньї

Соус для лазаньї можна приготувати на молоці, вершках або сметані. Завжди додається борошно, мускатний горіх і вершкове масло. Сам соус готується швидко, основний час приготування лазаньї з соусом бешамель витрачається на приготування тіста і начинки: овочів, фаршів. Ми розглянемо різні рецепти соусу бешамель для лазаньї, тіста і начинки.

Інгредієнти:

  • п’ятдесят гр борошна;
  • п’ятдесят гр злив масла;
  • півлітра молочка;
  • 4 гр солі;
  • 4 гр перцю молот черн;
  • 4 гр мускатного горіха.

Покроковий рецепт соусу бешамель для лазаньї

Крок 1:

Зазначене кількість інгредієнтів розрахована на одну порцію. Якщо вам потрібно збільшити пропорції, просто дотримуйтеся основного правила: одна частина масла, одна частина борошна і десять молока. Наприклад, на сорок грам масла береться стільки ж борошна і чотириста мл молока. Готовий соус прекрасно зберігається в холодильнику, потім просто розігрівається і використовується для подальшого приготування страви.

Крок 2:

Для приготування соусу бешамель для лазаньї ідеально підійде сотейник. У ньому спочатку розтоплюємо вершкове масло, постійно помішуючи лопаткою, вогонь середній.

Крок 3:

Насипається звичайна пшеничне борошно і пассируется приблизно дві хвилини, розмішати ложкою або лопаткою.

Крок 4:

Потім поступово вливається молоко, розмішуємо всі лопаткою, розчиняючи кожну грудочку. Доводимо масу до легкого загустіння.

Крок 5:

В кінці додаються спеції. Маса розмішується і нудиться на мінімальному вогні ще хвилин десять до ще більшого загустіння.

На замітку: Якщо у вас не вийшло розчинити шматочки – остудіть соус і подрібніть блендером.

Готовим соусом змащується кожен шар лазаньї, а зверху посипається сиром.